» Uchwyty do telewizorów LCD

Kontakt

 • LOBO-TECHNIK
  62-095 Murowana Goślina Przebędowo
  ul. Szklarska 4a
  NIP: 777-184-11-90
 • E-mail:sekretariat@lobo-technik.pl
 • Telefon+48 61 667 51 27 w 1
  +48 61 667 59 90
  +48 502 313 588 sekretariat
 • Godziny działania sklepuBiuro czynne od 8-15

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Uchwyty do telewizorów LCD

Uchwyty do telewizorów LCD

 
Po wielu latach mało kompaktowych telewizorów, większość z nas zdecydowała się na wymianę odbiornika na nowoczesny telewizor LCD gwarantujący lepszą rozdzielczość obrazu, ale przede wszystkim o niewielkiej i lekkiej obudowie. Mimo wszystko odbiorniki telewizyjne o cienkim ekranie mogą zajmować cenne miejsce, które jest szczególnie istotne w niewielkich mieszkaniach i kawalerkach. Uchwyt do telewizorów LCD to świetne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie nowoczesne rozwiązania i oszczędność miejsca.

W naszym sklepie dostępne są uchwyty do telewizorów LCD do ściennego lub sufitowego montażu, które wyróżniają się solidnością i są całkowicie bezpieczne. To najlepsze rozwiązanie dla pomieszczeń, w których nie ma miejsca na ustawienie odbiornika w centralnym punkcie pokoju. Ponadto montaż na ścianie świetnie wpasowuje się w nowoczesną stylistykę aranżacyjną. Wszystkie uchwyty zostały wykonane ze standardem VESA, dlatego mamy pewność, że są kompatybilne z telewizorami i monitorami uznanych producentów. W ofercie dostepne są również dodatkowe zabezpieczenia, które jeszcze lepiej ustabilizują całą konstrukcję.

Wytrzymałe i bezpieczne uchwyty do telewizorów LCD

 
Zachęcamy do poznania naszych solidnych i eleganckich uchwytów do telewizorów LCD. To świetna alternatywa, która umożliwia zaaranżowanie pokoju jako mini sali kinowej. Zamontowanie odbiornika na ścianie to oszczędność przestrzeni, ale i nowoczesny wystrój.

Aktualnie oferta producentów uchwytów do telewizorów jest na tyle szeroka, że bez problemu znajdziemy uchwyt pasujący do naszego odbiornika. W naszym sklepie dostępne są trwałe i estetyczne, obrotowe uchwyty do telewizorów, które wyróżniają się wysokim standardem wykonania. Właściwie zaprojektowany uchwyt jest gwarancją bezpiecznego montażu odbiorników o różnych parametrach, wielkościach i wadze. Przy montażu każdego typu odbiornika TV, LCD, LED zapewnimy sobie dostęp do jego łatwej i bezproblemowej regulacji.

 

Uchwyt do telewizora LCD

 
Uchwyt do telewizora LCD powinien zostać właściwie dopasowany nie tylko pod względem możliwości regulacji telewizora, ale również pod względem jego wagi i rozmiarów otworów. Istotne jest również dopasowanie efektu do estetyki pomieszczenia oraz umiejscowienie telewizora we właściwym miejscu. Warto zadbać też o właściwe doprowadzenie wszelkich kabli, ponieważ widoczne zasilanie odbiornika może być mało komfortowe z punktu widzenia eleganckiej aranżacji pomieszczenia.

Decydując się na zakup uchwytu do LCD, warto mieć na uwadze wagę sprzętu, rozstaw otworów mocujących, a także przekątną posiadanego przez nas odbiornika. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i satysfakcjonujące rozwiązania. Zachęcamy do zakupu uchwytów do telewizorów i monitorów, które mają zastosowanie nie tylko w mieszkaniach, ale również w biurach i salach konferencyjnych.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl