» Uchwyty do monitora

Kontakt

 • LOBO-TECHNIK
  62-095 Murowana Goślina Przebędowo
  ul. Szklarska 4a
  NIP: 777-184-11-90
 • E-mail:sekretariat@lobo-technik.pl
 • Telefon+48 61 667 51 27 w 1
  +48 61 667 59 90
  +48 502 313 588 sekretariat
 • Godziny działania sklepuBiuro czynne od 8-15

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Uchwyty do monitora

Uchwyt do monitora

 

Uchwyt do monitora to najlepszy sposób na oszczędność miejsca i skuteczny sposób na poprawę widoczności ekranu. W naszej ofercie mamy dostępnych wiele rozwiązań, które znajdują zastosowanie jako narzędzia do użytku prywatnego lub zaawansowanych prac w firmie. Dysponujemy modelami uchwytów, które mogą być montowane na ścianie, suficie lub stanowić uchwyt wzmacniający stołowy.


Konstrukcje uchwytów do monitora cechują się lekkim wyglądem i prostym montażem. To rozwiązania elastyczne i uniwersalne, dzięki którym monitor może być dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Uchwyt ścienny gwarantuje komfort podczas wykonywanych obowiązków. Jest wyposażony w ramiona: uchwytu i wychylne oraz element odpowiedzialny za poruszanie poprzez regulację drążkiem, który jest przymocowany do ściany. Większość uchwytów do monitorów z naszej oferty jest kompatybilna z ekranami o standardowych parametrach, które charakteryzują się rozstawem otworów opisanym normą VESA.

Uchwyt do monitora – praktyczne rozwiązanie

 
Płaskie uchwyty ścienne do monitora to rozwiązanie, które jest mniej zaawansowane, ale pozwala na znaczną oszczędność przestrzeni. Komfort użytkowania monitora w domu lub biurze z profesjonalnymi akcesoriami staje się więc dostępny na wyciągnięcie ręki. Jako specjaliści, którzy od lat działają w branży, możemy zagwarantować naszym klientom korzystne warunki sprzedaży i atrakcyjne ceny za produkt o wyjątkowej jakości.

Wybierając sprawdzone i cenione uchwyty do monitora mają Państwo pewność, że są to rozwiązania wyróżniające się bezpieczeństwem i wytrzymałością, która jest widoczna gołym okiem przez użycie wyjątkowo solidnych materiałów.

Profesjonalny uchwyt na monitor montowany do stołu to konstrukcja, której montaż odbywa się przy pomocy zacisku. Stabilność oraz bezpieczeństwo produktu to gwarancja satysfakcjonującego wyboru. Ponadto optymalne ustawienie parametrów monitora, znajdującego się na uchwycie stołowym, umożliwia swobodna regulacja, która pozwala na uzyskanie właściwej wysokości i kąta nachylenia.

 

Uchwyt na monitor – wybierz model dla siebie!

 
Z uchwytami do monitora mamy pewność, że cała konstrukcja jest stabilna i bezpieczna. Warto zauważyć, że jedną z zalet rozwiązania stołowego jest możliwość prostego demontażu konstrukcji, w celu jej ponownej instalacji w innym, wybranym miejscu. Wybierając uchwyt ścienny, trzeba liczyć się z dodatkowymi pracami związanymi z wierceniem oraz ingerencją w konstrukcję, tak więc powinien być to montaż na stałe.

Niezależnie od tego jakiej wielkości jest nasz monitor, który chcemy przymocować, z pewnością w naszej ofercie znajdzie się konstrukcja, która nie zawiedzie naszych klientów. W oferowanych przez nasz sklep rozwiązaniach bierzemy pod uwagę wiele czynników, dzięki czemu większość uchwytów na monitor jest kompatybilna z modelami dostępnymi na rynku. Oferujemy szeroką gamę produktów oraz konsultację z wykwalifikowanym personelem, który pozostaje do dyspozycji naszych klientów na każdym etapie realizacji zamówienia.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl