» Uchwyty do lamp

Kontakt

 • LOBO-TECHNIK
  62-095 Murowana Goślina Przebędowo
  ul. Szklarska 4a
  NIP: 777-184-11-90
 • E-mail:sekretariat@lobo-technik.pl
 • Telefon+48 61 667 51 27 w 1
  +48 61 667 59 90
  +48 502 313 588 sekretariat
 • Godziny działania sklepuBiuro czynne od 8-15

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Uchwyty do lamp

Uchwyt do lamp


W naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele funkcjonalnych produktów, które znajdują zastosowanie zarówno w pracy z nowoczesnym sprzętem profesjonalisty, jak i amatora. Oferujemy m.in. uchwyty do mocowania lamp, które cechują się solidną jakością wykonania oraz precyzją i niezawodnością. Wszystkie produkty z naszej oferty spełniają najwyższe standardy, ponieważ zależy nam na dostarczaniu produktów, które spełniają wysokie wymagania naszych klientów.
 

Stabilne i profesjonalne mocowania lamp


Produkty z naszej oferty są znane i cenione. Uchwyt do mocowania lamp pozwoli na wygodne operowanie lampą w studiu fotograficznym. Dzięki teleskopowej konstrukcji uchwyt jest podatny na regulację i dopasowanie wysokości do indywidualnych potrzeb. Zakres uchwytu można regulować indywidualnie i może on obejmować nawet 1,5 metra. Ponadto uchwyt pozwala na dużą swobodę w zakresie ruchów w pionie i poziomie. Montowany jednakowo na ścianie lub suficie gwarantuje oświetlenie w dowolnie wybranym kierunku, z możliwością oświetlenia całego planu lub wybranego fragmentu.

Uchwyt służący do mocowania lamp z możliwością teleskopowej regulacji został wykonany z solidnych materiałów. Pozwala na utrzymanie i przymocowanie lampy oraz swobodne ustawienie światła w optymalnym kierunku. Zapewniamy Państwu bezpieczną konstrukcję, która wyróżnia się wysoką jakością oraz bardzo atrakcyjną ceną.

 

Uchwyt do lamp – kompatybilny i bezpieczny


Uchwyt mocowania do lamp zapewnia kompatybilność z wieloma urządzeniami. Wysokiej jakości wysięgniki służą do montażu naświetlaczy ledowych, halogenowych, jak i nowoczesnych rozwiązań z użyciem metahalogenów. Dzięki możliwości montażu w konfiguracji poziomej i pionowej skutecznie umożliwiają np. doświetlenie fasad budynków oraz obszarów znajdujących się bezpośrednio w sąsiedztwie ściany budynku. To najlepszy sposób na zwiększenie zasięgu oświetlenia.
 

Wysięgnik do lamp – większe możliwości


Wysięgnik do lamp w atrakcyjnej cenie to konstrukcja wykonana najczęściej z aluminium. Wyposażenie w klamry zaciskowe daje możliwość zasięgu w granicach od około 50 cm do około 160 cm, a teleskopowa budowa to gwarancja dużego zasięgu, dopasowanego w zależności od indywidualnych potrzeb.

Na końcach wysięgnika lampowego znajdują się uniwersalne mocowania i gwinty, które umożliwiają jego zamocowanie. Uchwyt wysięgnika został wykonany w sposób gwarantujący komfortową pracę oraz wygodny i pewny chwyt.

W naszym sklepie, gwarantujemy Państwu dostęp do nowoczesnych rozwiązań, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl