» Ściany wizyjne

Kontakt

 • LOBO-TECHNIK
  62-095 Murowana Goślina Przebędowo
  ul. Szklarska 4a
  NIP: 777-184-11-90
 • E-mail:sekretariat@lobo-technik.pl
 • Telefon+48 61 667 51 27 w 1
  +48 61 667 59 90
  +48 502 313 588 sekretariat
 • Godziny działania sklepuBiuro czynne od 8-15

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Ściany wizyjne

Wielkoformatowa wizualizacja

 

Ściany wizyjne to rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje rozwiązania w postaci wielkoformatowej wizualizacji wideo lub komputerowej. Nowoczesne technologie używane do produkcji takiej ściany mają za zadanie zaprezentować obrazy w jak najlepszej rozdzielczości. Ściany te znajdują zastosowanie w centrach monitoringu, w punktach kontroli bezpieczeństwa, w firmach zajmujących się wdrażaniem procesów technologicznych, jak i w wielu innych obszarach.

 

Nasze rozwiązania są tworzone w oparciu o technologicznie zaawansowane zespoły połączonych ze sobą, nowoczesnych monitorów LCD. W zależności od potrzeb można dobrać ściany wizyjne o dowolnej przekątnej nawet kilku metrów. Dzięki połączeniu, tworzą one jeden obraz o niesamowicie wysokiej jakości przekazu. Istotna jest również informacja, że ściana mimo połączonych ekranów nie dzieli obrazu, tylko tworzy spójną całość. Ponadto, ścianę można łączyć w dowolne, regularne i nieregularne formy.


 

Ściana wizyjna LOBO-TECHNIK

 

Idealne rozwiązanie dla firm

Jeśli pragną Państwo unowocześnić firmę i wprowadzić pewne rozwiązania z dziedziny obrazu wideo, to ściana wizyjna może być świetną propozycją. To wspaniały sposób na przyciągnięcie nowych klientów czy prezentacje swoich produktów. To idealne rozwiązanie dla większych firm, które chcą zaprezentować się w wyjątkowy sposób. Z oferty naszej mogą skorzystać między innymi banki, restauracje czy sklepy, ale  również i inne firmy, które pragną użyć skutecznych narzędzi marketingowych.  Proponujemy produkty najwyższej jakości, które zadowolą każdego klienta.

 • możliwość montażu dowolnej ilości monitorów
 • regulowana wysokość
 • możliwość łączenia ścian w poziomie
 • regulacja uchwytu w pionie – co umożliwia dokładne połączenie monitorów
 • zestaw zawiera elementy montażowe, instrukcję montażu
Nasza firma wykonała trzy ściany wizyjne do firmy Aquanet S.A. w Poznaniu. Ściany znajdują się w centrum monitoringu oczyszczalni ścieków w Koziegłowach.  

altaltaltaltaltalt

 
Ściany wizyjne – dla biznesu i reklamy

Ściany wizyjne z naszej oferty to bezawaryjne użytkowanie. Konstrukcja jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak wysoka temperatura lub wilgotność. Większość ścian ma możliwość pracy przez całą dobę, w wymiarze całorocznym. Inwestycja w ściany wizyjne to najlepszy sposób na unowocześnienie oraz przeniesienie komunikacji biznesowej na zupełnie inne tory. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Nasi specjaliści z pewnością znajdą najlepsze rozwiązanie, które pomoże w dopasowaniu nowoczesnej technologii do Państwa indywidualnych potrzeb.

Nowoczesna ściana wizyjna w świecie reklamy

Współpraca z naszą firmą to gwarancja rzetelnego i doświadczonego dostawcy zaawansowanych rozwiązań cyfrowych. Ściany wizyjne coraz częściej są wykorzystywane również w celu zainteresowania konsumentów, przyciągnięcia ich uwagi. Znajdują zastosowanie nie tylko w świecie mediów, ale również w bankach, sklepach, a w szczególności galeriach handlowych oraz wielu innych miejscach, w których wykorzystuje się nowoczesne narzędzia marketingowe.

Dlaczego ściany wizyjne są tak popularne?

Ściany wizyjne z naszej oferty to gwarancja wysokiej jakości obrazu, jak i stabilnego działania. Wysoka rozdzielczość, perfekcyjnie odwzorowanie barw, jak i elastyczny sposób pracy, zarówno w pionie, jak i poziomie gwarantują zadowalający i satysfakcjonujący efekt. 

Ściany wizyjne to od lat unowocześniane narzędzia reklamowe i marketingowe, które z powodzeniem są wykorzystywane w różnych sektorach prywatnych i publicznych. Stanowią korzystne rozwiązania w sytuacjach, kiedy monitory o zwykłej rozdzielczości i rozmiarach okazują się niewystarczającym elementem marketingowym o mniejszym zasięgu. Atutem ścian wizyjnych jest duża wszechstronność, ponieważ sprawdzają się wewnątrz obiektów, jak i w plenerze.

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl